Ionizator-vody.cz

Ionizátor vody CREWELTER 9

Vynikající elektrický průtokový ionizátor vody pro domácí i komerční využití. Výkon pH 3,0-11,5; 9 elektrod; dvoustupňová filtrace; vestavěná U.V. lampa.


Vzhledem k parametrům vody (vyšší ppm) vyskytujícím se ve střední Evropě jsme tento produkt stáhli z prodeje (a upustili od prodeje tohoto typu zařízení), jelikož nedosahoval (i přes svojí cenu cca 45.000,- a špičkovou kvalitu) deklarované nízké pH bez dodatečné předfiltrace.

Výroba nízkého pH je důležitá pro samočistící vlastnost těchto typů zařízení a dosažení správných hodnot po delší dobu užívání zařízení.
(platí pro všechna elektrická průtoková zařízení; proto doporučujeme při výběru tohoto typu ionizátoru zohlednit parametry možných zdrojů vody a tedy případnou nutnost dodatečné předfiltrace a další náklady na náhradní filtry)


Pro více informací o problematice nás kontaktujte, rádi poradíme.CREWELTER 9 jeden z nejlepších elektrických průtokových ionizátorů!


Vyberte si Váš Ionizátor vody

Ionizátor řady AQUATOR '17
Classic, Silver

Ionizátor řady PTV (AQUATOR mini '17)
PTV-AL (mini classic), PTV-KL (mini silver)

Ionizátor řady AOK
AlkaMode AOK-908
AlkaStream AOK-909


Garance nejnižších cen v ČR
(neplatí pro naše partnery)

Dárky v hodnotě
260,- Kč

Goji Juice 750ml
vhodné užívat 25ml/den

  Pro doplnění zdraví prospěšných látek doporučujeme Goji Juice 750ml lisovaný z čerstvých plodů kustovnice čínské.


Produkty z Goji:

Zanechte vzkaz

 

Líbí se vám naše ionizátory vody? Spolupracujte s námi!

  Máte dobré zkušenosti s ionizátory vody? Nebo jen hledáte příležitost si přivydělat? Napište nám, nebo rovnou zavolejte a my vám rádi řekneme více o možné spolupráci.

©2011 ionizator-vody.cz