Ionizator-vody.cz

Ionizovaná voda

Ionizovaná voda je obyčejná pitná voda upravená ve většině případech elektrolýzou. Při elektrolýze vzniká voda alkalická/zásaditá, které se také lidově říká živá/aktivována a kyselá (lidově mrtvá). Voda ionizovaná-alkalická je efektivní a levnou medicínou a obzvláště účinným prostředkem prevence proti nemocem. Voda ionizovaná-kyselá pak dobrým desinfekčním prostředkem. 

Proces při elektrolýze lze přirovnat k aktivnímu filtrování pitné vody, kdy jsou z pitné vody do oddělených nádob (rozdělených polopropustnou membránou) přitahovány škodlivé/kyselé nebo alkalické/prospěšné látky. V jedné nádobě pak zůstává voda kyselá (mrtvá voda), kterou použijeme jako přírodní desinfekci, na potírání ran, k čištění a bělení zubů, či úklid, nebo omývání ovoce, zeleniny apod. V druhé nádobě voda zásaditá (živá voda), kterou hlavně pijeme, používáme na zalévání zásaditomilných květin, klíčení semen a také na pití pro zvířata.

Množství alkalické/zásadité vody k denní spotřebě závisí na zdravotním stavu, rozsahu pH hodnot a ORP hodnot, které si na přístroji nastavíme. Pro preventivní každodenní pítí 2-3 litry denně pak stačí hodnoty kolem pH 9 a ORP -150.


Velmi podrobně o problematice pojednává kniha: Ionizovaná voda - cesta ke zdraví

Vyrobit ionizovanou vodu si můžete v ionizátorech vody.


Proč máme vlastně pít ionizovanou zásaditou (živou) vodu?


1. V našem těle probíhá nepřetržitý proces regenerace, výměny všech buněk. Víme, že celý člověk se buněčně obnoví asi za 7 let. Kdybychom nebyli ovlivněni negativními vlivy jako jsou znečištěné životní prostředí, špatná životospráva, genetika, pracovní prostření, škodlivé zemní záření, stres, chemické léky, kouření apod., tak by výměna nových buněk probíhala následovně : zdravá buňka za zdravou buňku. Jelikož jsme ale ovlivněni výše zmíněným prostředím, zjednodušeně mu říkáme kyselé prostředí, probíhá výměna buněk následovně : poškozená buňka za poškozenou buňku a nastává proces, který nazýváme nemoc.


2. V našem těle probíhá přeměna (neutralizace) kyselého prostředí, které vzniká také každodenní činností, sportováním, metabolismem, apod. zneutralizováním kyselin pomocí zásaditých minerálů, na neutralizované solí, které když tělo včas nevyloučí (nadměrné množství solí, kapacitní nedostatek vylučovacích orgánů) se ukládají v částech těla, jako např. v kloubech, kostech, sliznicích apod. a vážou na sebe vodu, člověk se stává zavodněný a nateklý. Tyto usazeniny jsou živnou půdou pro různé mikroorganismy jako viry, plísně, bakterie, kde vytvářejí tzv. infekční ložiska, která vytváří další škodliviny, ve formě toxinů (jedů). Tyto usazené soli i infekční ložiska můžeme rozpustit a vyloučit za pomocí zásadité péče o tělo.


3. V našem těle je asi 70-80% vody, v mládí je to dokonce 90% vody. Z tohoto je zřejmé co nás nejrychleji očistí, jak vnitřně, tak i zvnějšku. Je to zásaditá voda a zásadité koupele.


4. V našem těle si můžeme ověřit, jaké hodnoty pH mají naše sliny a zjistit zásaditost, nebo kyselost našeho organismu. pH slin (měřeno ihned ráno), by mělo být minimálně 6,9 pH. Pro informaci, onkologičtí pacienti mají pH slin 6,0 a menší, pacienti se zánětlivými procesy v těle mají hodnotu pH slin 6,3.


5. V našem těle je nastaveno zásadité prostředí (kromě žaludku). Plodová voda matky má přirozené prostředí zásadité 8,5 pH, taktéž moč kojence má hodnotu 8,5 pH. Hodnotu krve máme v rozmezí 7,35 – 7,45 pH. Voda kterou pijeme by měla mýt minimálně neutrální hodnotu pH (cca 7,0) a hodnotu ORP zápornou. Změřte si pomocí pH papírků hodnotu vaší vody, kterou pijete a budete nemile překvapeni. Doporučuji také ranní měření slin a moči pomocí pH papírků. Z mého pohledu není normální hodnota ranní moči 5,5 pH. Je to hodnota kyselého prostředí v těle, nebo signalizace špatné životosprávy. Alternativní medicína i schopný léčitel, toto všechno znají, proč to ještě nevíte vy?

Proč ionizátor vody od nás?

10 let na trhu
Záruční i pozáruční servis
Odborné poradenství zdarma
Možnost vrácení do 14 dnů
2 roky záruka

Dárek k nákupu

AQuator nebo PTV (AQuator mini)
a získejte ZDARMA jako dárek praktickou knihu o ionizované vodě v hodnotě 260 Kč!


Nejoblíbenější Ionizátory vody

AQUATOR Silver
AlkaStream AOK-909
AQUATOR Silver mini

Rychlé kontakty

  Potřebujete poradit s výběrem toho správného ionizátoru? Kontaktujte nás:

+420 603 441 480
+420 482 317 038
kde vám rádi poradíme.


Nebo nám napiště na
info@ionizator-vody.cz,
odpovíme obratem!

Jaká je ionizovaná voda?

  • chutná
  • zdravá
  • čistá
  • zásaditá
  • obsahuje antioxidanty
  • odkyseluje organismus
  • pomáhá při cukrovce
  • detoxikuje tělo
  • posiluje imunitu
  • zlepšuje hydrataci

  Napsali jsme o ní knížku:
  Ionizovaná voda: cesta ke zdraví


Spolupracujte s námi!

  Máte dobré zkušenosti s ionizátory vody? Nebo jen hledáte příležitost k seberealizaci? Napište nám, nebo rovnou zavolejte a my vám rádi řekneme více o možné spolupráci.

©2011 ionizator-vody.cz