Ionizator-vody.cz

Ionizovaná voda

Ionizovaná voda je obyčejná pitná voda upravená ve většině případech elektrolýzou. Při elektrolýze vzniká voda alkalická/zásaditá, které se také lidově říká živá/aktivována a kyselá (lidově mrtvá). Voda ionizovaná-alkalická je efektivní a levnou medicínou a obzvláště účinným prostředkem prevence proti nemocem. Voda ionizovaná-kyselá pak dobrým desinfekčním prostředkem. 

Proces při elektrolýze lze přirovnat k aktivnímu filtrování pitné vody, kdy jsou z pitné vody do oddělených nádob (rozdělených polopropustnou membránou) přitahovány škodlivé/kyselé nebo alkalické/prospěšné látky. V jedné nádobě pak zůstává voda kyselá (mrtvá voda), kterou použijeme jako přírodní desinfekci, na potírání ran, k čištění a bělení zubů, či úklid, nebo omývání ovoce, zeleniny apod. V druhé nádobě voda zásaditá (živá voda), kterou hlavně pijeme, používáme na zalévání zásaditomilných květin, klíčení semen a také na pití pro zvířata.

Množství alkalické/zásadité vody k denní spotřebě závisí na zdravotním stavu, rozsahu pH hodnot a ORP hodnot, které si na přístroji nastavíme. Pro preventivní každodenní pítí 2-3 litry denně pak stačí hodnoty kolem pH 9 a ORP -150.


Velmi podrobně o problematice pojednává kniha: Ionizovaná voda - cesta ke zdraví

Vyrobit ionizovanou vodu si můžete v ionizátorech vody.


Proč máme vlastně pít ionizovanou zásaditou (živou) vodu?


1. V našem těle probíhá nepřetržitý proces regenerace, výměny všech buněk. Víme, že celý člověk se buněčně obnoví asi za 7 let. Kdybychom nebyli ovlivněni negativními vlivy jako jsou znečištěné životní prostředí, špatná životospráva, genetika, pracovní prostření, škodlivé zemní záření, stres, chemické léky, kouření apod., tak by výměna nových buněk probíhala následovně : zdravá buňka za zdravou buňku. Jelikož jsme ale ovlivněni výše zmíněným prostředím, zjednodušeně mu říkáme kyselé prostředí, probíhá výměna buněk následovně : poškozená buňka za poškozenou buňku a nastává proces, který nazýváme nemoc.


2. V našem těle probíhá přeměna (neutralizace) kyselého prostředí, které vzniká také každodenní činností, sportováním, metabolismem, apod. zneutralizováním kyselin pomocí zásaditých minerálů, na neutralizované solí, které když tělo včas nevyloučí (nadměrné množství solí, kapacitní nedostatek vylučovacích orgánů) se ukládají v částech těla, jako např. v kloubech, kostech, sliznicích apod. a vážou na sebe vodu, člověk se stává zavodněný a nateklý. Tyto usazeniny jsou živnou půdou pro různé mikroorganismy jako viry, plísně, bakterie, kde vytvářejí tzv. infekční ložiska, která vytváří další škodliviny, ve formě toxinů (jedů). Tyto usazené soli i infekční ložiska můžeme rozpustit a vyloučit za pomocí zásadité péče o tělo.


3. V našem těle je asi 70-80% vody, v mládí je to dokonce 90% vody. Z tohoto je zřejmé co nás nejrychleji očistí, jak vnitřně, tak i zvnějšku. Je to zásaditá voda a zásadité koupele.


4. V našem těle si můžeme ověřit, jaké hodnoty pH mají naše sliny a zjistit zásaditost, nebo kyselost našeho organismu. pH slin (měřeno ihned ráno), by mělo být minimálně 6,9 pH. Pro informaci, onkologičtí pacienti mají pH slin 6,0 a menší, pacienti se zánětlivými procesy v těle mají hodnotu pH slin 6,3.


5. V našem těle je nastaveno zásadité prostředí (kromě žaludku). Plodová voda matky má přirozené prostředí zásadité 8,5 pH, taktéž moč kojence má hodnotu 8,5 pH. Hodnotu krve máme v rozmezí 7,35 – 7,45 pH. Voda kterou pijeme by měla mýt minimálně neutrální hodnotu pH (cca 7,0) a hodnotu ORP zápornou. Změřte si pomocí pH papírků hodnotu vaší vody, kterou pijete a budete nemile překvapeni. Doporučuji také ranní měření slin a moči pomocí pH papírků. Z mého pohledu není normální hodnota ranní moči 5,5 pH. Je to hodnota kyselého prostředí v těle, nebo signalizace špatné životosprávy. Alternativní medicína i schopný léčitel, toto všechno znají, proč to ještě nevíte vy?

Vyberte si Váš Ionizátor vody

Ionizátor řady AQUATOR '17
Classic, Silver

Ionizátor řady PTV (AQUATOR mini '17)
PTV-AL (mini classic), PTV-KL (mini silver)

Ionizátor řady AOK
AlkaMode AOK-908
AlkaStream AOK-909


Garance nejnižších cen v ČR
(neplatí pro naše partnery)

Dárky v hodnotě
260,- Kč

Goji Juice 750ml
vhodné užívat 25ml/den

  Pro doplnění zdraví prospěšných látek doporučujeme Goji Juice 750ml lisovaný z čerstvých plodů kustovnice čínské.


Produkty z Goji:

Zanechte vzkaz

 

Líbí se vám naše ionizátory vody? Spolupracujte s námi!

  Máte dobré zkušenosti s ionizátory vody? Nebo jen hledáte příležitost si přivydělat? Napište nám, nebo rovnou zavolejte a my vám rádi řekneme více o možné spolupráci.

©2011 ionizator-vody.cz