Ionizator-vody.cz

Stříbrná voda

Již staří Řekové, Peršané a Římané znali léčivé vlastnosti stříbra. Panovníci dávali přednost stříbrným příborům a nádobí před keramickým, protože věděli, že stříbro zabrání znehodnocení potravin a současně posílí jejich zdraví. Stříbro má výrazné antibakteriální účinky, lepší než u většiny antibiotik, které jsou dnes v lékárnách dostupné.

Přístroje výrobce Burbuliukas jsou ve verzích PTV-KL a AQUATOR Silver obdařeny dodatečnou stříbrnou elektrodou na výrobu stříbrné vody.

Vyrobená voda s ionty stříbra se měří v miligramech na litr (mg/l). Stříbro není jedovaté, nedráždí tkáně, je bez chuti, bezpečné při kontaktu s okem. Stříbrná voda může být použita externě, orálně nebo vdechnutím do plic. Na rozdíl od běžných antibiotik, které prokazatelně způsobují plísně a kvasinkové infekcí, iontové stříbro nepoškozuje střeva, játra nebo ledviny. Dávkování a množství stříbrných iontů ve vodě závisí na způsobu a důvodu použití.

 • Stříbro má opačný elektrický náboj než patogeny a jelikož se protiklady přitahují, dokáže je k sobě účinně přitáhnout, zneškodnit a dopravit z těla ven.
 • Stříbro ničí bakterie, viry a jiné patogeny.


Stříbrnou vodu můžeme rozdělit do tří skupin:

 • Slabá stříbrná voda (koncentrace stříbrných iontů do 1 mg/l)
  V některých zemích je určeno, že koncentrace stříbra v pitné vodě (vodě z kohoutku) nesmí překročit 0,01 mg/l (případně 0,05 mg/l).
  Takovou stříbrnou vodu (s koncentrací stříbra 0,01 mg/l) lze pít ve větším množství (až 1 - 1,5 l denně) i po delší časové období.
 • Střední stříbrná voda (obvyklá koncentrace iontů stříbra v této vodě je mezi 5-10 mg/l)
  Používá se k léčbě žaludečních a dvanáctníkových vředů, chronické gastritidy (žaludeční sliznice), enteritidy (zánět tenkého střeva), zánětu žlučníku, onemocnění žláz s vnitřní sekrecí, cukrovky (diabetes mellitus), horečce, infekci apod. Stříbrná voda je ideální protizánětlivý lék a anestetikum.
 • Silná stříbrná voda (koncentrace iontů stříbra v této vodě je obvykle mezi 20-35 mg/l)
  Ta je pouze pro vnější použití: na tampony, stěry, ústní kloktání atd. Účinně léčí popáleniny různého stupně, hojí zranění, virovou, plísňovou, tropickou dermatitidu, stomatologické problémy, parodontosu, hnisavé angíny, alergické rýmy, atd.


Poznámka: Zeptejte se svého lékaře na stříbrnou vodu, její vhodnou koncentraci a využití při léčbě různých onemocnění. Případně si přečtěte odbornou literaturu.


Příklad účinku (stříbrné vody) na Escherichia coli, tyčinkové bakterie, které způsobují onemocnění zažívacího ústrojí. Pokud je koncentrace stříbra 1 mg / l, bakterie umírají do tří minut, když je koncentrace stříbra 0,5 mg / l - do 20 minut, když je koncentrace stříbra 0,2 mg / l - do 50 minut, když je koncentrace stříbra 0,005 mg / l - během dvou hodin. Zajímavé je, že zahájení (spuštění) antimikrobiálního účinku stříbra vody závisí také na jeho koncentraci. Tj. když koncentrace iontů stříbra je 1 mg / l, je efekt okamžitý, a když je koncentrace 0,05 mg / l, efekt začíná o pět minut později.

Vyberte si Váš Ionizátor vody

Ionizátor řady AQUATOR '17
Classic, Silver

Ionizátor řady PTV (AQUATOR mini '17)
PTV-AL (mini classic), PTV-KL (mini silver)

Ionizátor řady AOK
AlkaMode AOK-908
AlkaStream AOK-909


Garance nejnižších cen v ČR
(neplatí pro naše partnery)

Dárky v hodnotě
260,- Kč

Goji Juice 750ml
vhodné užívat 25ml/den

  Pro doplnění zdraví prospěšných látek doporučujeme Goji Juice 750ml lisovaný z čerstvých plodů kustovnice čínské.


Produkty z Goji:

Zanechte vzkaz

 

Líbí se vám naše ionizátory vody? Spolupracujte s námi!

  Máte dobré zkušenosti s ionizátory vody? Nebo jen hledáte příležitost si přivydělat? Napište nám, nebo rovnou zavolejte a my vám rádi řekneme více o možné spolupráci.

©2011 ionizator-vody.cz