Ionizator-vody.cz

Ionizovaná voda


Ionizovaná voda je obyčejná pitná voda upravená ve většině případech elektrolýzou. Při elektrolýze vzniká voda alkalická/zásaditá, které se také lidově říká živá/aktivována a mrtvá/kyselá. Voda ionizovaná-alkalická je efektivní a levnou medicínou a obzvláště účinným prostředkem prevence proti nemocem. Voda ionizovaná-kyselá je naopak dobrým desinfekčním prostředkem.


Živá a mrtvá voda

Proces při elektrolýze lze přirovnat k aktivnímu filtrování pitné vody, kdy jsou z pitné vody do oddělených nádob (rozdělených polopropustnou membránou) přitahovány škodlivé/kyselé nebo alkalické/prospěšné látky. V jedné nádobě pak zůstává voda kyselá (mrtvá voda), kterou použijeme jako přírodní desinfekci, na potírání ran, k čištění a bělení zubů, či úklid, nebo omývání ovoce, zeleniny apod. V druhé nádobě voda zásaditá (živá voda), kterou hlavně pijeme, používáme na zalévání zásaditomilných květin, klíčení semen a také na pití pro zvířata.


Množství alkalické/zásadité vody pro denní spotřebu závisí na zdravotním stavu, rozsahu pH hodnot a ORP hodnot, které si na přístroji nastavíme. Pro preventivní každodenní pití 2-3 litry denně pak stačí hodnoty kolem pH 9 a ORP -150.


Velmi podrobně o problematice pojednává kniha: Ionizovaná voda - cesta ke zdraví


Vyrobit ionizovanou vodu si můžete v ionizátorech vody.


5 důvodů proč pít ionizovanou zásaditou (živou) vodu!

1. V našem těle probíhá nepřetržitý proces regenerace, výměny všech buněk. Víme, že celý člověk se buněčně obnoví asi za 7 let. Kdybychom nebyli ovlivněni negativními vlivy jako jsou znečištěné životní prostředí, špatná životospráva, genetika, pracovní prostředí, škodlivé zemní záření, stres, chemické léky, kouření apod., tak by výměna nových buněk probíhala následovně: zdravá buňka za zdravou buňku. Jelikož jsme ale ovlivněni výše zmíněným prostředím, (zjednodušeně mu říkáme kyselé prostředí) probíhá výměna buněk následovně: poškozená buňka za poškozenou buňku a nastává proces, který nazýváme nemoc.


2. V našem těle probíhá přeměna (neutralizace) kyselého prostředí, které vzniká také každodenní činností, sportováním, metabolismem, apod. zneutralizováním kyselin pomocí zásaditých minerálů, na neutralizované soli, které když tělo včas nevyloučí (nadměrné množství solí, kapacitní nedostatek vylučovacích orgánů) se ukládají v částech těla, jako např. v kloubech, kostech, sliznicích apod. a vážou na sebe vodu, člověk se stává zavodněný a nateklý. Tyto usazeniny jsou živnou půdou pro různé mikroorganismy jako viry, plísně, bakterie, kde vytvářejí tzv. infekční ložiska, která vytváří další škodliviny, ve formě toxinů (jedů). Tyto usazené soli i infekční ložiska můžeme rozpustit a vyloučit za pomocí zásadité péče o tělo.


3. Naše tělo je tvořeno ze 70 až 80% vodou. V mládí je to dokonce 90%. Z tohoto je zřejmé co nás nejrychleji očistí, jak vnitřně, tak i z vnějšku. Je to zásaditá voda a zásadité koupele.


4. V našem těle si můžeme ověřit, jaké hodnoty pH mají naše sliny a zjistit zásaditost, nebo kyselost našeho organismu. pH slin (měřeno ihned ráno), by mělo být minimálně 6,9 pH. Pro informaci, onkologičtí pacienti mají pH slin 6,0 a menší, pacienti se zánětlivými procesy v těle mají hodnotu pH slin 6,3.


5. V našem těle je nastaveno zásadité prostředí (kromě žaludku). Plodová voda matky má přirozené prostředí zásadité 8,5 pH, taktéž moč kojence má hodnotu 8,5 pH. Hodnotu krve máme v rozmezí 7,35 – 7,45 pH. Voda kterou pijeme by měla mít minimálně neutrální hodnotu pH (cca 7,0) a hodnotu ORP zápornou. Změřte si pomocí pH papírků hodnotu vaší vody, kterou pijete a budete nemile překvapeni. Doporučuji také ranní měření slin a moči pomocí pH papírků. Z mého pohledu není normální hodnota ranní moči 5,5 pH. Je to hodnota kyselého prostředí v těle, nebo signalizace špatné životosprávy. Alternativní medicína i schopný léčitel, toto všechno znají, proč to ještě nevíte vy?


Proč ionizátor vody od nás?

Přes 10 let na trhu
Specializace na ionizátory vody
Odborné poradenství zdarma
Záruční i pozáruční servis
Možnost prodeje v našem bazaru
Doprava zdarma při objednávce nad 2000 Kč

Dárek k nákupu

Ke každému ionizátoru vody
získáte ZDARMA jako dárek praktickou knihu o ionizované vodě v hodnotě 350 Kč!


Nejoblíbenější Ionizátory vody

AQUATOR Silver
AQUATOR Vivo Silver

Rychlé kontakty

  Potřebujete poradit s výběrem toho správného ionizátoru? Kontaktujte nás:

+420 603 441 480
+420 482 317 038
kde vám rádi poradíme.


Nebo nám napiště na
info@ionizator-vody.cz,
odpovíme obratem!

Jaká je ionizovaná voda?

  • chutná
  • zdravá
  • čistá
  • zásaditá
  • obsahuje antioxidanty
  • odkyseluje organismus
  • pomáhá při cukrovce
  • detoxikuje tělo
  • posiluje imunitu
  • zlepšuje hydrataci

  Napsali jsme o ní knížku:
  Ionizovaná voda: cesta ke zdraví


Bazar

  Pokud máte u nás zakoupený ionizátor, můžete využít bezplatné inzerce v našem bazaru.

Vstoupit na bazar

Doporučujeme

  Inspirujte se zdravými a chutnými recepty, přečtěte si o českých superpotravinách a najděte tipy na zdravý a zábavný pohyb. Pečujte o své zdraví na Centrum-o-zdravi.cz

©2011-2024 ionizator-vody.cz