Ionizátory vody


Ionizátor vody je zařízení, které pomocí elektrolýzy vytváří zásaditou (živá voda, alkalická) a kyselou vodu (mrtvá voda, aciditická). Takto upravené vodě se říká ionizovaná voda. Ionizátor vody pomocí filtrace zbaví také vodu nečistot. Jejich cena je vyšší z důvodu, že jsou vyrobeny z velmi kvalitních materiálů jako je například platina, titan nebo nerezová ocel.


Jak funguje ionizátor

 • Voda se vyčistí buď pomocí elektrolýzy na zásaditou a kyselou nebo díky přírodním minerálním filtrům. Záleží na typu ionizátoru.
 • Díky elektrolýze se minerální látky důležité pro naše tělo jako je hořčík, sodík či draslík přesunou do zásadité, tzv. živé vody, která se pije. Minerální ionizátory vyčistí vodu přírodně pomocí speciálních filtrů od nežádoucích látek a neutralizují pH.


Ionizátory vody Burbuliukas a AlkaStream

Nabízíme kvalitní patentované ionizátory vody AQUATOR ve čtyřech modifikacích. Vybírat můžete i oblíbené ionizátory vody AlkaStream AOK-909 a AlkaMode AOK-908.


Proč jsou ionizátory vody tak drahé?

Na výrobu elektrod, pomocní nichž vzniká elektrolýza v ionizátoru vody, se používají kvalitní kovy. Anoda je vyrobena z titanu a potažena směsí oxidů ruthenium a iridium. Katoda je vyrobena z nerezové oceli, která se používá pro zdravotnická zařízení. Stříbra pak pomáhá při zabraňování tvorby bakterií.


Membrána splňuje požadavky, které jsou vyžadovány pro substance použité v procesech elektro-chemické aktivace. Ve výrobním procesu neexistuje jediný prvek, který by byl ohrožením životního prostředí nebo lidského zdraví. Ionizátory vody Burbuliukas jsou ekonomické, šetrné k životnímu prostředí a splňují požadavky na ochranu proti statické elektřině.


Při koupi ionizátoru vody dostanete podrobný návod jak pečovat o výrobek. Záruční doba je 24 měsíců.


Elektrické ionizátory vody PTV/AQUATOR

Elektrické ionizátory dokáží vyrobit vodu s vysokými hodnotami ORP (Oxidačně redukční potenciál), antioxidanty a vysoké zásaditosti. Získanou voda lze ovlivnit pomocí nastavení. Elektrické ionizátory vody pracují s dodanou vodou bez nutnosti doplňování dalších minerálů apod. Mají také dlouhodobě nízké náklady. Mění se zde pouze polopropustné membrány, jinak s nimi nejsou další finanční náklady.


Modelová řada MINI


Nová modelová řada AQUATOR 2018


Minerální ionizátory vody AOK

Minerální ionizátory vody pracují na přirozeném přírodním principu. Tak jak se vytváří voda v přírodě, kdy protéká přes různé minerální sedimenty, tak i zde voda získává své konečné vlastnosti pH a ORP (Oxidačně redukční potenciál) stejně. Minerální ionizátory doplní do vody chybějící minerály a upraví vodu na potřebné parametry pro běžné zdravé pití.


Ionizátor levně - jako praktická a jednoduchá konvice


Ionizátor pro domácnost - pije celá rodina:)

Minerální ionizátor AlkaStream se připojuje přímo na vodovodní rozvod buď přes perlizátor (zvládne každý sám) nebo pomocí spodní montáže s vlastní baterií. Díky tomu jde o velmi komfortní přírodní ionizátor pro běžnou domácnost a pravidelné používání.Pro vodu té nejvyšší možné kvalityProč ionizátor vody od nás?

10 let na trhu
Záruční i pozáruční servis
Odborné poradenství zdarma
Možnost vrácení do 14 dnů
2 roky záruka

Dárek k nákupu

AQuator nebo PTV (AQuator mini)
a získejte ZDARMA jako dárek praktickou knihu o ionizované vodě v hodnotě 260 Kč!


Nejoblíbenější Ionizátory vody

AQUATOR Silver
AlkaStream AOK-909
AQUATOR Silver mini

Rychlé kontakty

  Potřebujete poradit s výběrem toho správného ionizátoru? Kontaktujte nás:

+420 603 441 480
+420 482 317 038
kde vám rádi poradíme.


Nebo nám napiště na
info@ionizator-vody.cz,
odpovíme obratem!

Jaká je ionizovaná voda?

 • chutná
 • zdravá
 • čistá
 • zásaditá
 • obsahuje antioxidanty
 • odkyseluje organismus
 • pomáhá při cukrovce
 • detoxikuje tělo
 • posiluje imunitu
 • zlepšuje hydrataci

  Napsali jsme o ní knížku:
  Ionizovaná voda: cesta ke zdraví


Bazar

  Pokud máte u nás zakoupený ionizátor, můžete využít bezplatné inzerce v našem bazaru.

Vstoupit na bazar

Spolupracujte s námi!

  Máte dobré zkušenosti s ionizátory vody? Nebo jen hledáte příležitost k seberealizaci? Napište nám, nebo rovnou zavolejte a my vám rádi řekneme více o možné spolupráci.

©2011 ionizator-vody.cz